Vlak Os 16861 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týn nad Vltavou | 9.00 | 2 | |||
Bohunice | 9.06 | 9.06 | |||
Temelín | 9.12 | 9.13 | 2 | ||
Lhota pod Horami | 9.18 | 9.18 | |||
Chvalešovice | 9.21 | 9.21 | |||
Záboří u Číčenic | 9.23 | 9.23 | |||
Újezdec u Číčenic | 9.26 | 9.26 | |||
Číčenice | 9.30 | 9.40 | 1/1 | ||
Protivín zastávka | 9.45 | 9.45 | |||
Protivín | 9.48 | 3 |
Týn nad Vltavou-Číčenice jede v od 13.VI. do 12.IX. a 6.VII., nejede 4.VII.; Číčenice-Protivín jede 13., 27.VI., 6., 18.VII., 1., 15., 29.VIII., 12.IX.;
dopravce KPT rail s.r.o.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci