Vlak Sp 1220 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Netolice | 10.27 | 2 | |||
Netolice zastávka | 10.31 | 10.31 | |||
Holečkov | 10.33 | 10.33 | |||
Malovice u Netolic | 10.36 | 10.36 | |||
Libějovice | 10.38 | 10.38 | |||
Dívčice | 10.46 | 10.50 | 1 | ||
Číčenice | 10.57 | 11.01 | 2 | ||
Újezdec u Číčenic | 11.04 | 11.04 | |||
Záboří u Číčenic | 11.07 | 11.07 | |||
Chvalešovice | 11.09 | 11.09 | |||
Lhota pod Horami | 11.12 | 11.12 | |||
Temelín | 11.17 | 11.18 | 2 | ||
Bohunice | 11.24 | 11.24 | |||
Týn nad Vltavou | 11.31 | 2 |
jede 12., 26.VI., 4., 5., 17., 31.VII., 14., 28.VIII., 11.IX.;
dopravce KPT rail s.r.o.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci