Os 7115 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 21.28 | ||||
Doubí u Karlových Varů | 21.33 | 21.33 | |||
Karlovy Vary-Březová | 21.35 | 21.36 | 2 | ||
Cihelny | 21.39 | 21.39 | |||
Kfely | 21.43 | 21.43 | |||
Teplička u Karlových Varů | 21.46 | 21.46 | |||
Krásný Jez zastávka | 21.49 | 21.49 | |||
Krásný Jez | 21.51 | 21.52 | 3 | ||
Vodná | 21.54 | 21.54 | |||
Bečov nad Teplou | 21.58 | 21.59 | 2/4 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 22.06 | 22.06 | |||
Poutnov | 22.10 | 22.11 | 2 | ||
Hoštěc | 22.15 | 22.15 | |||
Teplá | 22.18 | 22.19 | 2 | ||
Mrázov | 22.23 | 22.23 | |||
Ovesné Kladruby | 22.28 | 22.29 | 3 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | 22.32 | 22.32 | |||
Vlkovice | 22.36 | 22.36 | |||
Mariánské Lázně město | 22.41 | 22.41 | |||
Mariánské Lázně | 22.44 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci