Os 7101 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 6.17 | ||||
Doubí u Karlových Varů | 6.22 | 6.22 | |||
Karlovy Vary-Březová | 6.24 | 6.25 | 2 | ||
Cihelny | 6.28 | 6.28 | |||
Kfely | 6.32 | 6.32 | |||
Teplička u Karlových Varů | 6.35 | 6.35 | |||
Krásný Jez zastávka | 6.38 | 6.38 | |||
Krásný Jez | 6.40 | 6.41 | 3 | ||
Vodná | 6.43 | 6.43 | |||
Bečov nad Teplou | 6.47 | 6.51 | 1 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 6.58 | 6.58 | |||
Poutnov | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Hoštěc | 7.07 | 7.07 | |||
Teplá | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
Mrázov | 7.15 | 7.15 | |||
Ovesné Kladruby | 7.20 | 7.21 | 3 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | 7.24 | 7.24 | |||
Vlkovice | 7.28 | 7.28 | |||
Mariánské Lázně město | 7.34 | 7.34 | |||
Mariánské Lázně | 7.37 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci