Vlak R 1088 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.04 | 1 | |||
Kaznějov | 14.29 | 14.30 | 3 | ||
Plasy | 14.36 | 14.36 | 2 | ||
Žihle | 14.55 | 14.56 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 15.06 | 15.07 | 3 | ||
Kryry | 15.17 | 15.17 | 2 | ||
Vroutek | 15.23 | 15.23 | 3 | ||
Podbořany | 15.31 | 15.32 | 2 | ||
Žatec západ | 15.55 | 15.56 | |||
Žatec | 15.58 | 16.01 | 2 | ||
Chomutov | 16.20 | 16.21 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 16.24 | 16.24 | |||
Jirkov zastávka | 16.28 | 16.28 | |||
Most | 16.42 | 2 |
Plzeň hl.n. – Blatno u Jesenice platí také jízdní doklady IDP pouze v případě, že cestující má současně aktivováno časové předplatné jízdné pro všechny tarifní zóny, kterými projíždí; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci