Os 6752 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny město | 7.14 | ||||
Louny střed | 7.15 | 7.15 | |||
Louny | 7.18 | 7.21 | 3 | ||
Dobroměřice | 7.24 | 7.24 | |||
Lenešice | 7.26 | 7.27 | 3 | ||
Břvany | 7.32 | 7.33 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 7.39 | 7.39 | 2 | ||
Obrnice | 7.46 | 7.46 | |||
Most | 7.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci