Os 6731 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 5.29 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 5.35 | 5.35 | |||
Louka u Litvínova | 5.37 | 5.37 | |||
Litvínov město | 5.39 | 5.39 | |||
Most-Minerva | 5.44 | 5.44 | |||
Most-Kopisty | 5.48 | 5.48 | |||
Most | 5.55 | 6.02 | 2 | ||
Obrnice | 6.06 | 6.06 | |||
Bečov u Mostu | 6.13 | 6.14 | 2 | ||
Břvany | 6.20 | 6.20 | 2 | ||
Lenešice | 6.26 | 6.27 | 3 | ||
Dobroměřice | 6.30 | 6.30 | |||
Louny | 6.33 | 6.37 | 3 | ||
Louny střed | 6.39 | 6.39 | |||
Louny město | 6.41 | 6.41 | |||
Jimlín | 6.47 | 6.47 | |||
Opočno u Loun | 6.50 | 6.50 | |||
Touchovice u Loun | 6.52 | 6.52 | |||
Hřivice | 6.54 | 7.20 | 2 | ||
Konětopy | 7.22 | 7.22 | |||
Solopysky | 7.25 | 7.25 | |||
Domoušice | 7.31 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci