Os 6717 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 18.29 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 18.35 | 18.35 | |||
Louka u Litvínova | 18.37 | 18.37 | |||
Litvínov město | 18.39 | 18.39 | |||
Most-Minerva | 18.44 | 18.44 | |||
Most-Kopisty | 18.48 | 18.48 | |||
Most | 18.55 | 19.02 | 2 | ||
Obrnice | 19.06 | 19.06 | |||
Bečov u Mostu | 19.13 | 19.14 | 2 | ||
Břvany | 19.20 | 19.20 | 2 | ||
Lenešice | 19.26 | 19.27 | 3 | ||
Dobroměřice | 19.30 | 19.30 | |||
Louny | 19.33 | 19.37 | 3 | ||
Louny střed | 19.39 | 19.39 | |||
Louny město | 19.41 | 19.41 | |||
Jimlín | 19.47 | 19.47 | |||
Opočno u Loun | 19.50 | 19.50 | |||
Touchovice u Loun | 19.52 | 19.52 | |||
Hřivice | 19.54 | 19.55 | 3 | ||
Konětopy | 19.58 | 19.58 | |||
Solopysky | 20.01 | 20.01 | |||
Domoušice | 20.06 | 20.07 | 3 | ||
Mutějovice | 20.12 | 20.13 | 2 | ||
Kounov | 20.17 | 20.17 | |||
Svojetín | 20.22 | 20.23 | 2 | ||
Hořesedly | 20.28 | 20.28 | |||
Chrášťany | 20.32 | 20.33 | 2 | ||
Rakovník | 20.45 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci