Os 6706 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 9.05 | 4 | |||
Chrášťany | 9.16 | 9.17 | 2 | ||
Hořesedly | 9.21 | 9.21 | |||
Svojetín | 9.26 | 9.27 | 2 | ||
Kounov | 9.32 | 9.32 | |||
Mutějovice | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Domoušice | 9.41 | 9.42 | 3 | ||
Solopysky | 9.47 | 9.47 | |||
Konětopy | 9.50 | 9.50 | |||
Hřivice | 9.52 | 9.59 | 2 | ||
Touchovice u Loun | 10.02 | 10.02 | |||
Opočno u Loun | 10.04 | 10.04 | |||
Jimlín | 10.06 | 10.06 | |||
Louny město | 10.13 | 10.13 | |||
Louny střed | 10.14 | 10.14 | |||
Louny | 10.17 | 10.21 | 3 | ||
Dobroměřice | 10.24 | 10.24 | |||
Lenešice | 10.26 | 10.27 | 3 | ||
Břvany | 10.32 | 10.33 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 10.39 | 10.39 | 2 | ||
Obrnice | 10.46 | 10.46 | |||
Most | 10.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci