Os 6703 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 6.29 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 6.35 | 6.35 | |||
Louka u Litvínova | 6.37 | 6.37 | |||
Litvínov město | 6.39 | 6.39 | |||
Most-Minerva | 6.44 | 6.44 | |||
Most-Kopisty | 6.48 | 6.48 | |||
Most | 6.55 | 7.02 | 2 | ||
Obrnice | 7.06 | 7.06 | |||
Bečov u Mostu | 7.13 | 7.14 | 2 | ||
Břvany | 7.20 | 7.20 | 2 | ||
Lenešice | 7.26 | 7.27 | 3 | ||
Dobroměřice | 7.30 | 7.30 | |||
Louny | 7.33 | 7.37 | 3 | ||
Louny střed | 7.39 | 7.39 | |||
Louny město | 7.41 | 7.41 | |||
Jimlín | 7.47 | 7.47 | |||
Opočno u Loun | 7.50 | 7.50 | |||
Touchovice u Loun | 7.52 | 7.52 | |||
Hřivice | 7.54 | 7.55 | 3 | ||
Konětopy | 7.58 | 7.58 | |||
Solopysky | 8.01 | 8.01 | |||
Domoušice | 8.06 | 8.07 | 3 | ||
Mutějovice | 8.12 | 8.13 | 2 | ||
Kounov | 8.17 | 8.17 | |||
Svojetín | 8.22 | 8.23 | 2 | ||
Hořesedly | 8.28 | 8.28 | |||
Chrášťany | 8.32 | 8.33 | 2 | ||
Rakovník | 8.45 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci