Vlak TL 20938 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 13.32 | 5 | |||
Machnín | 13.36 | 13.36 | |||
Machnín hrad | 13.37 | 13.37 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 13.39 | 13.39 | |||
Chrastava | 13.42 | 13.43 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 13.46 | 13.46 | |||
Chotyně | 13.50 | 13.50 | |||
Hrádek nad Nisou | 13.53 | 14.04 | 1/1 | ||
Varnsdorf | 14.31 | 14.32 | 2 | ||
Varnsdorf staré nádraží | 14.35 | 14.35 | |||
Varnsdorf - pivovar Kocour | 14.37 |
jede v a ;
prodej jízdenek zajištěn ve vlacích TRILEX a TRILEX EXPRES dle tarifu dopravce;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci