Vlak TL 20922 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.02 | 5 | |||
Machnín | 16.06 | 16.06 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 16.09 | 16.09 | |||
Chrastava | 16.12 | 16.13 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 16.16 | 16.16 | |||
Chotyně | 16.20 | 16.20 | |||
Hrádek nad Nisou | 16.24 | 16.31 | 1/1 | ||
Varnsdorf | 16.59 | 17.01 | 2 | ||
Varnsdorf staré nádraží | 17.04 | 17.04 | |||
Varnsdorf - pivovar Kocour | 17.06 |
jede v ;
prodej jízdenek zajištěn ve vlacích TRILEX a TRILEX EXPRES dle tarifu dopravce;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci