Vlak TL 20916 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 13.02 | 5 | |||
Machnín | 13.06 | 13.06 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 13.09 | 13.09 | |||
Chrastava | 13.12 | 13.14 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 13.17 | 13.17 | |||
Chotyně | 13.21 | 13.21 | |||
Hrádek nad Nisou | 13.25 | 13.31 | 1/1 | ||
Varnsdorf | 13.59 | 14.01 | 1 | ||
Varnsdorf staré nádraží | 14.04 | 14.04 | |||
Varnsdorf - pivovar Kocour | 14.06 |
jede v ;
prodej jízdenek zajištěn ve vlacích TRILEX a TRILEX EXPRES dle tarifu dopravce;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci