Os 9858 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.32 | IV./7 | |||
Praha-Bubny | 20.36 | 20.36 | 3 | ||
Praha-Dejvice | 20.41 | 20.44 | 4 | ||
Praha-Veleslavín | 20.49 | 20.50 | 1 | ||
Praha-Ruzyně | 20.55 | 20.58 | 3 | ||
Hostivice | 21.03 | 21.04 | 5 | ||
Jeneč | 21.08 | 21.09 | 2 | ||
Pavlov | 21.13 | 21.13 | |||
Unhošť | 21.16 | 21.20 | 2 | ||
Kladno | 21.25 | 21.29 | 3 | ||
Kladno město | 21.33 | 21.33 | |||
Kladno-Ostrovec | 21.35 | 21.35 | 2 | ||
Kladno-Švermov | 21.39 | 21.39 | |||
Kladno-Dubí | 21.41 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci