Os 9761 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Straškov | 8.43 | 3 | |||
Loucká | 8.49 | 8.49 | |||
Černuc | 8.52 | 8.52 | |||
Kmetiněves | 8.57 | 8.57 | |||
Tmáň | 9.02 | 9.02 | |||
Zlonice zastávka | 9.07 | 9.07 | |||
Zlonice | 9.10 | 9.13 | 2 | ||
Královice u Zlonic | 9.19 | 9.19 | |||
Slaný | 9.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci