Os 9533 | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 16.10 | 1 | |||
Malý Újezd | 16.14 | 16.14 | |||
Všetaty | 16.21 | 16.23 | 1/1 | ||
Tišice | 16.26 | 16.26 | |||
Neratovice | 16.30 | 16.36 | 3 | ||
Neratovice sídliště | 16.38 | 16.38 | |||
Kojetice u Prahy | 16.41 | 16.41 | |||
Zlonín | 16.44 | 16.44 | |||
Měšice u Prahy | 16.46 | 16.49 | 1 | ||
Hovorčovice | 16.52 | 16.52 | |||
Praha-Čakovice | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Praha-Kbely | 17.00 | 17.00 | |||
Praha-Satalice | 17.03 | 17.03 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 17.13 | 17.14 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.20 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci