Os 9531 | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 14.10 | 1 | |||
Malý Újezd | 14.14 | 14.14 | |||
Všetaty | 14.21 | 14.23 | 1/1 | ||
Tišice | 14.26 | 14.26 | |||
Neratovice | 14.30 | 14.36 | 3 | ||
Neratovice sídliště | 14.38 | 14.38 | |||
Kojetice u Prahy | 14.41 | 14.41 | |||
Zlonín | 14.44 | 14.44 | |||
Měšice u Prahy | 14.46 | 14.49 | 1 | ||
Hovorčovice | 14.52 | 14.52 | |||
Praha-Čakovice | 14.56 | 14.57 | 2 | ||
Praha-Kbely | 15.00 | 15.00 | |||
Praha-Satalice | 15.03 | 15.03 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 15.13 | 15.14 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.20 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci