Os 9527 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 10.10 | 1 | |||
Malý Újezd | 10.14 | 10.14 | |||
Všetaty | 10.21 | 10.23 | 1/1 | ||
Tišice | 10.26 | 10.26 | |||
Neratovice | 10.30 | 10.36 | 3 | ||
Neratovice sídliště | 10.38 | 10.38 | |||
Kojetice u Prahy | 10.41 | 10.41 | |||
Zlonín | 10.44 | 10.44 | |||
Měšice u Prahy | 10.46 | 10.49 | 1 | ||
Hovorčovice | 10.52 | 10.52 | |||
Praha-Čakovice | 10.56 | 10.57 | 2 | ||
Praha-Kbely | 11.00 | 11.00 | |||
Praha-Satalice | 11.03 | 11.03 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 11.13 | 11.14 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.20 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci