Os 9507 | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.37 | 3 | |||
Krnsko | 8.41 | 8.41 | |||
Chotětov | 8.48 | 8.48 | 3 | ||
Zdětín u Chotětova | 8.52 | 8.52 | |||
Kropáčova Vrutice | 8.57 | 9.00 | 2 | ||
Košátky | 9.02 | 9.02 | |||
Kojovice | 9.05 | 9.05 | |||
Byšice | 9.09 | 9.12 | 2 | ||
Všetaty | 9.17 | 9.23 | 2/2 | ||
Tišice | 9.26 | 9.26 | |||
Neratovice | 9.30 | 9.36 | 3 | ||
Neratovice sídliště | 9.38 | 9.38 | |||
Kojetice u Prahy | 9.41 | 9.41 | |||
Zlonín | 9.44 | 9.44 | |||
Měšice u Prahy | 9.46 | 9.49 | 1 | ||
Hovorčovice | 9.52 | 9.52 | |||
Praha-Čakovice | 9.56 | 9.57 | 2 | ||
Praha-Kbely | 10.00 | 10.00 | |||
Praha-Satalice | 10.03 | 10.03 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 10.13 | 10.14 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 10.20 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci