Os 9505 | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 6.34 | 3 | |||
Krnsko | 6.38 | 6.38 | |||
Chotětov | 6.45 | 6.46 | 3 | ||
Zdětín u Chotětova | 6.49 | 6.49 | |||
Kropáčova Vrutice | 6.55 | 6.55 | 2 | ||
Košátky | 6.58 | 6.58 | |||
Kojovice | 7.00 | 7.00 | |||
Byšice | 7.05 | 7.05 | 2 | ||
Všetaty | 7.10 | 7.23 | 2/2 | ||
Tišice | 7.26 | 7.26 | |||
Neratovice | 7.30 | 7.36 | 3 | ||
Neratovice sídliště | 7.38 | 7.38 | |||
Kojetice u Prahy | 7.41 | 7.41 | |||
Zlonín | 7.44 | 7.44 | |||
Měšice u Prahy | 7.46 | 7.49 | 1 | ||
Hovorčovice | 7.52 | 7.52 | |||
Praha-Čakovice | 7.56 | 7.57 | 2 | ||
Praha-Kbely | 8.00 | 8.00 | |||
Praha-Satalice | 8.03 | 8.03 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 8.13 | 8.14 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.20 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci