Os 9359 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.00 | II./3 | |||
Praha-Libeň | 21.05 | 21.06 | 3 | ||
Praha-Kyje | 21.09 | 21.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 21.11 | 21.11 | |||
Praha-Běchovice | 21.14 | 21.15 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 21.16 | 21.16 | |||
Praha-Klánovice | 21.19 | 21.19 | |||
Úvaly | 21.24 | 21.25 | 1 vpravo | ||
Tuklaty | 21.28 | 21.28 | |||
Rostoklaty | 21.31 | 21.31 | |||
Český Brod | 21.35 | 21.38 | 2 | ||
Klučov | 21.41 | 21.41 | |||
Poříčany | 21.44 | 21.45 | 1 | ||
Tatce | 21.49 | 21.49 | |||
Pečky | 21.52 | 21.52 | 2 | ||
Cerhenice | 21.55 | 21.55 | |||
Velim | 21.59 | 22.02 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 22.04 | 22.04 | |||
Kolín zastávka | 22.08 | 22.08 | |||
Kolín | 22.11 | 22.49 | 2 | ||
Kolín dílny | 22.51 | 22.51 | |||
Starý Kolín | 22.55 | 22.55 | |||
Záboří nad Labem | 22.59 | 23.00 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 23.01 | 23.01 | |||
Kojice | 23.04 | 23.04 | |||
Chvaletice | 23.06 | 23.06 | |||
Řečany nad Labem | 23.11 | 23.13 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 23.16 | 23.16 | |||
Přelouč | 23.20 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci