Os 9351 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.30 | II./3 | |||
Praha-Libeň | 18.35 | 18.36 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.39 | 18.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.41 | 18.41 | |||
Praha-Běchovice | 18.44 | 18.45 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 18.46 | 18.46 | |||
Praha-Klánovice | 18.49 | 18.49 | |||
Úvaly | 18.54 | 18.55 | 1 vpravo | ||
Tuklaty | 18.58 | 18.58 | |||
Rostoklaty | 19.01 | 19.01 | |||
Český Brod | 19.05 | 19.06 | 2 | ||
Klučov | 19.09 | 19.09 | |||
Poříčany | 19.12 | 19.15 | 1 | ||
Tatce | 19.19 | 19.19 | |||
Pečky | 19.22 | 19.22 | 2 | ||
Cerhenice | 19.25 | 19.25 | |||
Velim | 19.29 | 19.32 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 19.34 | 19.34 | |||
Kolín zastávka | 19.38 | 19.38 | |||
Kolín | 19.41 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci