Os 9322 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 8.20 | 3 | |||
Kolín zastávka | 8.22 | 8.23 | |||
Nová Ves u Kolína | 8.26 | 8.26 | |||
Velim | 8.29 | 8.32 | 1/1 | ||
Cerhenice | 8.35 | 8.35 | |||
Pečky | 8.38 | 8.41 | 1/1 | ||
Tatce | 8.44 | 8.44 | |||
Poříčany | 8.48 | 8.51 | 2 | ||
Klučov | 8.53 | 8.53 | |||
Český Brod | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Rostoklaty | 9.02 | 9.02 | |||
Tuklaty | 9.05 | 9.05 | |||
Úvaly | 9.08 | 9.09 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 9.12 | 9.12 | |||
Praha-Běchovice střed | 9.15 | 9.15 | |||
Praha-Běchovice | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 9.20 | 9.20 | |||
Praha-Kyje | 9.23 | 9.23 | |||
Praha-Libeň | 9.27 | 9.28 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.34 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci