Os 9313 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.00 | II./3 | |||
Praha-Libeň | 6.05 | 6.06 | 3 | ||
Praha-Kyje | 6.09 | 6.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.11 | 6.11 | |||
Praha-Běchovice | 6.14 | 6.15 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 6.16 | 6.16 | |||
Praha-Klánovice | 6.19 | 6.19 | |||
Úvaly | 6.24 | 6.25 | 1 vpravo | ||
Tuklaty | 6.28 | 6.28 | |||
Rostoklaty | 6.31 | 6.31 | |||
Český Brod | 6.35 | 6.38 | 2 | ||
Klučov | 6.41 | 6.41 | |||
Poříčany | 6.44 | 6.45 | 1 | ||
Tatce | 6.49 | 6.49 | |||
Pečky | 6.52 | 6.55 | 2 | ||
Cerhenice | 6.58 | 6.58 | |||
Velim | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 7.04 | 7.04 | |||
Kolín zastávka | 7.08 | 7.08 | |||
Kolín | 7.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci