R 927 „Krakonoš“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237 + 2xBmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.11 | 3 jižní část | |||
Praha-Libeň | 12.17 | 12.18 | 3 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 12.53 | 12.55 | 1 | ||
Poděbrady | 13.01 | 13.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 13.27 | 13.29 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.50 | 14.04 | 3 | ||
Jaroměř | 14.17 | 14.19 | 1 | ||
Česká Skalice | 14.30 | 14.32 | 3 | ||
Starkoč | 14.38 | 14.40 | 4 | ||
Červený Kostelec | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 14.55 | 14.56 | |||
Malé Svatoňovice | 14.59 | 15.01 | 3 | ||
Velké Svatoňovice | 15.05 | 15.05 | |||
Trutnov střed | 15.15 | 15.16 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 15.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci