R 922 „Krakonoš“ | |
Řazení vlaku: 754_n2 + Bmz234 + 2xBpee237 + BDs449 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 16.42 | 3 | |||
Trutnov střed | 16.46 | 16.47 | 5 | ||
Velké Svatoňovice | 16.56 | 16.57 | |||
Malé Svatoňovice | 17.00 | 17.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 17.04 | 17.05 | |||
Červený Kostelec | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Starkoč | 17.21 | 17.22 | 4 | ||
Česká Skalice | 17.27 | 17.29 | 2 | ||
Jaroměř | 17.40 | 17.41 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.55 | 18.08 | 3 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 18.27 | 18.28 | |||
Poděbrady | 18.52 | 18.54 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 19.00 | 19.02 | 1 | ||
Praha-Libeň | 19.42 | 19.43 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.49 | 3 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci