Vlak Os 9217 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 13.03 | 1 | |||
Lštění | 13.06 | 13.06 | |||
Zlenice | 13.09 | 13.09 | |||
Hvězdonice | 13.14 | 13.15 | 2 | ||
Chocerady | 13.18 | 13.18 | |||
Vlkovec | 13.20 | 13.20 | |||
Samechov | 13.24 | 13.25 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 13.28 | 13.28 | |||
Plužiny | 13.31 | 13.31 | |||
Sázava zastávka | 13.35 | 13.35 | |||
Sázava | 13.38 | 13.46 | 2 | ||
Samopše | 13.51 | 13.51 | |||
Ledečko | 13.55 | 14.00 | 2 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | 14.03 | 14.03 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 14.05 | 14.05 | |||
Malovidy | 14.09 | 14.09 | |||
Český Šternberk | 14.12 | 14.12 | |||
Český Šternberk zastávka | 14.13 | 14.13 | |||
Soběšín | 14.18 | 14.18 | |||
Vranice | 14.22 | 14.22 | |||
Kácov | 14.28 | 14.32 | 2 | ||
Kácov zastávka | 14.35 | 14.35 | |||
Střechov nad Sázavou | 14.40 | 14.40 | |||
Čížov | 14.43 | 14.43 | |||
Chabeřice | 14.45 | 14.45 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 14.50 | 14.50 | |||
Zruč nad Sázavou | 14.54 | 15.03 | 3 | ||
Horka nad Sázavou | 15.07 | 15.07 | |||
Laziště | 15.10 | 15.10 | |||
Vlastějovice | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Budčice | 15.15 | 15.15 | |||
Chřenovice | 15.18 | 15.18 | |||
Chřenovice-Podhradí | 15.24 | 15.24 | |||
Ledeč nad Sázavou | 15.29 | 2 |
Čerčany – Zruč n.S. v a od 27.III. do 11.IV. a od 2. do 31.X., od 16.IV. do 28.IX. denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci