Os 9215 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 11.10 | 1 | |||
Lštění | 11.13 | 11.13 | |||
Zlenice | 11.16 | 11.16 | |||
Hvězdonice | 11.21 | 11.22 | 2 | ||
Chocerady | 11.25 | 11.25 | |||
Vlkovec | 11.27 | 11.27 | |||
Samechov | 11.31 | 11.32 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 11.35 | 11.35 | |||
Plužiny | 11.38 | 11.38 | |||
Sázava zastávka | 11.42 | 11.42 | |||
Sázava | 11.45 | 11.46 | 2 | ||
Samopše | 11.51 | 11.51 | |||
Ledečko | 11.55 | 12.00 | 2 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | 12.03 | 12.03 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 12.05 | 12.05 | |||
Malovidy | 12.09 | 12.09 | |||
Český Šternberk | 12.12 | 12.12 | |||
Český Šternberk zastávka | 12.13 | 12.13 | |||
Soběšín | 12.18 | 12.18 | |||
Vranice | 12.22 | 12.22 | |||
Kácov | 12.28 | 12.29 | 2 | ||
Kácov zastávka | 12.32 | 12.32 | |||
Střechov nad Sázavou | 12.37 | 12.37 | |||
Čížov | 12.40 | 12.40 | |||
Chabeřice | 12.42 | 12.42 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 12.47 | 12.47 | |||
Zruč nad Sázavou | 12.51 | 13.03 | 3 | ||
Horka nad Sázavou | 13.07 | 13.07 | |||
Laziště | 13.10 | 13.10 | |||
Vlastějovice | 13.12 | 13.13 | 3 | ||
Budčice | 13.15 | 13.15 | |||
Chřenovice | 13.18 | 13.18 | |||
Chřenovice-Podhradí | 13.24 | 13.24 | |||
Ledeč nad Sázavou | 13.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci