Os 9212 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 12.33 | 2 | |||
Chřenovice-Podhradí | 12.38 | 12.38 | |||
Chřenovice | 12.43 | 12.43 | |||
Budčice | 12.46 | 12.46 | |||
Vlastějovice | 12.49 | 12.49 | 3 | ||
Laziště | 12.51 | 12.51 | |||
Horka nad Sázavou | 12.55 | 12.55 | |||
Zruč nad Sázavou | 13.00 | 13.05 | 4 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 13.08 | 13.08 | |||
Chabeřice | 13.13 | 13.13 | |||
Čížov | 13.15 | 13.15 | |||
Střechov nad Sázavou | 13.18 | 13.18 | |||
Kácov zastávka | 13.23 | 13.23 | |||
Kácov | 13.27 | 13.30 | 2 | ||
Vranice | 13.34 | 13.34 | |||
Soběšín | 13.38 | 13.38 | |||
Český Šternberk zastávka | 13.43 | 13.43 | |||
Český Šternberk | 13.45 | 13.45 | |||
Malovidy | 13.48 | 13.48 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 13.52 | 13.52 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 13.54 | 13.54 | |||
Ledečko | 13.58 | 13.59 | 3 | ||
Samopše | 14.02 | 14.02 | |||
Sázava | 14.08 | 14.10 | 2 | ||
Sázava zastávka | 14.12 | 14.12 | |||
Plužiny | 14.15 | 14.15 | |||
Stříbrná Skalice | 14.19 | 14.19 | |||
Samechov | 14.22 | 14.25 | 2 | ||
Vlkovec | 14.28 | 14.28 | |||
Chocerady | 14.29 | 14.29 | |||
Hvězdonice | 14.33 | 14.34 | 2 | ||
Zlenice | 14.38 | 14.38 | |||
Lštění | 14.42 | 14.42 | |||
Čerčany | 14.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci