Os 9207 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 7.32 | 1 | |||
Lštění | 7.34 | 7.34 | |||
Zlenice | 7.37 | 7.37 | |||
Hvězdonice | 7.42 | 7.43 | 3 | ||
Chocerady | 7.46 | 7.46 | |||
Vlkovec | 7.48 | 7.48 | |||
Samechov | 7.51 | 7.51 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 7.54 | 7.54 | |||
Plužiny | 7.57 | 7.57 | |||
Sázava zastávka | 8.01 | 8.01 | |||
Sázava | 8.04 | 8.06 | 2 | ||
Samopše | 8.10 | 8.10 | |||
Ledečko | 8.14 | 8.15 | 2 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | 8.17 | 8.17 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 8.19 | 8.19 | |||
Malovidy | 8.22 | 8.22 | |||
Český Šternberk | 8.25 | 8.25 | |||
Český Šternberk zastávka | 8.27 | 8.27 | |||
Soběšín | 8.32 | 8.32 | |||
Vranice | 8.35 | 8.35 | |||
Kácov | 8.40 | 8.41 | 2 | ||
Kácov zastávka | 8.44 | 8.44 | |||
Střechov nad Sázavou | 8.48 | 8.48 | |||
Čížov | 8.51 | 8.51 | |||
Chabeřice | 8.52 | 8.52 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 8.57 | 8.57 | |||
Zruč nad Sázavou | 9.01 | 9.09 | 3 | ||
Horka nad Sázavou | 9.13 | 9.13 | |||
Laziště | 9.16 | 9.16 | |||
Vlastějovice | 9.18 | 9.19 | 3 | ||
Budčice | 9.21 | 9.21 | |||
Chřenovice | 9.24 | 9.24 | |||
Chřenovice-Podhradí | 9.30 | 9.30 | |||
Ledeč nad Sázavou | 9.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci