Os 9119 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.45 | 1/2 | |||
Hlízov | 7.48 | 7.48 | |||
Kolín | 7.55 | 7.56 | 5 | ||
Kolín-Zálabí | 7.58 | 7.58 | |||
Veltruby | 8.02 | 8.02 | |||
Velký Osek | 8.05 | 8.06 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 8.08 | 8.09 | 2 | ||
Poděbrady | 8.13 | 8.14 | 2 | ||
Velké Zboží | 8.17 | 8.17 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 8.23 | 8.24 | 2 | ||
Kostomlaty nad Labem | 8.29 | 8.29 | 4 | ||
Lysá nad Labem | 8.36 | 8.37 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 8.43 | 8.43 | |||
Čelákovice | 8.46 | 8.47 | 1 | ||
Zeleneč | 8.54 | 8.54 | |||
Praha-Horní Počernice | 8.59 | 9.00 | 2/4 | ||
Praha-Vysočany | 9.08 | 9.08 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.15 | 9.19 | 5 jižní část | ||
Praha-Vršovice | 9.23 | 9.23 | 3 | ||
Praha-Eden | 9.27 | 9.27 | 3 | ||
Praha-Zahradní Město | 9.31 | 9.31 | |||
Praha-Hostivař | 9.35 | 9.35 | 1. | ||
Praha-Horní Měcholupy | 9.38 | 9.38 | |||
Praha-Uhříněves | 9.41 | 9.41 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 9.44 | 9.44 | |||
Říčany | 9.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci