Os 9070 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 18.08 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 18.11 | 18.11 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 18.15 | 18.15 | |||
Pecerady | 18.19 | 18.19 | |||
Týnec nad Sázavou | 18.23 | 18.45 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 18.47 | 18.47 | |||
Krhanice | 18.51 | 18.51 | |||
Prosečnice | 18.55 | 18.55 | |||
Kamenný Přívoz | 18.58 | 18.58 | |||
Jílové u Prahy | 19.02 | 19.03 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 19.08 | 19.08 | |||
Petrov u Prahy | 19.14 | 19.14 | |||
Petrov-Chlomek | 19.17 | 19.17 | |||
Davle | 19.20 | 19.21 | 3 | ||
Skochovice | 19.27 | 19.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.30 | 19.31 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.34 | 19.34 | |||
Praha-Zbraslav | 19.38 | 19.38 | |||
Praha-Komořany | 19.41 | 19.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 19.44 | 19.44 | |||
Praha-Braník | 19.48 | 19.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 19.52 | 19.52 | |||
Praha-Kačerov | 19.55 | 19.55 | |||
Praha-Vršovice | 19.59 | 19.59 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.07 | 5 severní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci