Os 9060 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 11.05 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 11.08 | 11.09 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 11.12 | 11.12 | |||
Pecerady | 11.16 | 11.17 | |||
Týnec nad Sázavou | 11.20 | 11.21 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 11.23 | 11.24 | |||
Krhanice | 11.27 | 11.28 | 3 | ||
Prosečnice | 11.31 | 11.32 | |||
Kamenný Přívoz | 11.34 | 11.35 | |||
Jílové u Prahy | 11.39 | 12.03 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 12.08 | 12.09 | |||
Petrov u Prahy | 12.14 | 12.14 | |||
Petrov-Chlomek | 12.17 | 12.17 | |||
Davle | 12.20 | 12.21 | 3 | ||
Skochovice | 12.27 | 12.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 12.30 | 12.31 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 12.34 | 12.35 | |||
Praha-Zbraslav | 12.38 | 12.39 | 3 | ||
Praha-Komořany | 12.42 | 12.42 | |||
Praha-Modřany zastávka | 12.44 | 12.44 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 12.48 | 12.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 12.52 | 12.52 | |||
Praha-Kačerov | 12.55 | 12.55 | |||
Praha-Vršovice | 13.00 | 13.00 | 4 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.07 | 5 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci