Os 9020 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 17.05 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 17.08 | 17.08 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 17.12 | 17.12 | |||
Pecerady | 17.16 | 17.16 | |||
Týnec nad Sázavou | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 17.23 | 17.23 | |||
Krhanice | 17.27 | 17.27 | |||
Prosečnice | 17.31 | 17.31 | |||
Kamenný Přívoz | 17.34 | 17.34 | |||
Jílové u Prahy | 17.39 | 18.03 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 18.08 | 18.08 | |||
Petrov u Prahy | 18.14 | 18.14 | |||
Petrov-Chlomek | 18.17 | 18.17 | |||
Davle | 18.20 | 18.21 | 3 | ||
Skochovice | 18.27 | 18.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.30 | 18.31 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.34 | 18.34 | |||
Praha-Zbraslav | 18.38 | 18.38 | |||
Praha-Komořany | 18.41 | 18.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.44 | 18.44 | |||
Praha-Braník | 18.48 | 18.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 18.52 | 18.52 | 2/2 | ||
Praha-Kačerov | 18.55 | 18.55 | |||
Praha-Vršovice | 18.59 | 18.59 | 4 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.07 | 5 severní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci