Os 9019 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.54 | 5 jižní část | |||
Praha-Vršovice | 17.58 | 18.00 | 4 | ||
Praha-Kačerov | 18.04 | 18.04 | |||
Praha-Krč | 18.07 | 18.07 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 18.11 | 18.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 18.14 | 18.14 | |||
Praha-Komořany | 18.17 | 18.17 | |||
Praha-Zbraslav | 18.20 | 18.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 18.24 | 18.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.28 | 18.31 | 2 | ||
Skochovice | 18.33 | 18.33 | |||
Davle | 18.39 | 18.40 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | 18.43 | 18.43 | |||
Petrov u Prahy | 18.46 | 18.46 | |||
Luka pod Medníkem | 18.51 | 18.51 | |||
Jílové u Prahy | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 19.02 | 19.02 | |||
Prosečnice | 19.05 | 19.05 | |||
Krhanice | 19.09 | 19.09 | |||
Chrást nad Sázavou | 19.12 | 19.12 | |||
Týnec nad Sázavou | 19.15 | 19.39 | |||
Pecerady | 19.42 | 19.42 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 19.47 | 19.47 | |||
Poříčí nad Sázavou | 19.50 | 19.50 | |||
Čerčany | 19.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci