Vlak Os 8916 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 16.45 | 1 vpravo | |||
Velký Bor | 16.48 | 16.48 | |||
Jetenovice | 16.51 | 16.51 | |||
Pačejov | 16.54 | 16.55 | 1 | ||
Kovčín | 16.57 | 16.57 | |||
Nekvasovy | 17.00 | 17.00 | |||
Mileč | 17.03 | 17.03 | |||
Nepomuk | 17.07 | 17.08 | 4 | ||
Srby | 17.11 | 17.11 | |||
Ždírec u Plzně | 17.14 | 17.15 | 3 | ||
Blovice | 17.19 | 17.20 | 2 | ||
Zdemyslice | 17.23 | 17.23 | |||
Nezvěstice | 17.27 | 17.28 | |||
Šťáhlavy | 17.31 | 17.32 | |||
Starý Plzenec | 17.35 | 17.36 | 3 | ||
Plzeň-Koterov | 17.41 | 17.42 | 5 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.47 | 17.47 | 6 | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.54 | 2 |
; ; ; v a
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci