Vlak Os 8903 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 8.03 | 1 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 8.06 | 8.08 | 6 | ||
Plzeň-Koterov | 8.12 | 8.13 | 4 | ||
Starý Plzenec | 8.18 | 8.19 | 3 | ||
Šťáhlavy | 8.22 | 8.23 | |||
Nezvěstice | 8.27 | 8.28 | |||
Zdemyslice | 8.32 | 8.32 | |||
Blovice | 8.35 | 8.36 | 2 | ||
Ždírec u Plzně | 8.40 | 8.40 | 3 | ||
Srby | 8.43 | 8.43 | |||
Nepomuk | 8.46 | 8.47 | 3 | ||
Mileč | 8.50 | 8.50 | |||
Nekvasovy | 8.53 | 8.53 | |||
Kovčín | 8.56 | 8.56 | |||
Pačejov | 8.58 | 8.59 | 2 | ||
Horažďovice předměstí | 9.08 | 1 vpravo |
jede v a ;
; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci