Os 8877 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 22.49 | 2 | |||
Srbsko | 22.54 | 22.54 | |||
Karlštejn | 22.57 | 22.57 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 23.01 | 23.01 | 1/4 | ||
Řevnice | 23.04 | 23.05 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 23.08 | 23.08 | 1/3 | ||
Všenory | 23.10 | 23.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 23.13 | 23.14 | |||
Černošice | 23.16 | 23.16 | |||
Praha-Radotín | 23.20 | 23.21 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 23.25 | 23.25 | |||
Praha-Smíchov | 23.34 | 23.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.43 | 2 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci