Os 8874 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.21 | 2 jižní část | |||
Praha-Smíchov | 23.27 | 23.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 23.35 | 23.35 | |||
Praha-Radotín | 23.39 | 23.39 | 2 | ||
Černošice | 23.44 | 23.44 | |||
Černošice-Mokropsy | 23.46 | 23.47 | |||
Všenory | 23.49 | 23.50 | |||
Dobřichovice | 23.52 | 23.52 | 2 | ||
Řevnice | 23.55 | 23.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 23.58 | 23.59 | 2 | ||
Karlštejn | 0.02 | 0.03 | 1/2 | ||
Srbsko | 0.06 | 0.06 | |||
Beroun | 0.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci