Os 8871 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 20.19 | 1 | |||
Srbsko | 20.24 | 20.24 | |||
Karlštejn | 20.27 | 20.27 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 20.31 | 20.31 | 1/4 | ||
Řevnice | 20.34 | 20.35 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 20.38 | 20.38 | 1/3 | ||
Všenory | 20.40 | 20.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.43 | 20.44 | |||
Černošice | 20.46 | 20.46 | |||
Praha-Radotín | 20.50 | 20.51 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 20.55 | 20.55 | |||
Praha-Smíchov | 21.04 | 21.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.13 | 2 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci