Os 8868 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.21 | 2 jižní část | |||
Praha-Smíchov | 20.27 | 20.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 20.35 | 20.35 | |||
Praha-Radotín | 20.39 | 20.39 | 2 | ||
Černošice | 20.44 | 20.44 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.46 | 20.47 | |||
Všenory | 20.49 | 20.50 | |||
Dobřichovice | 20.52 | 20.52 | 2 | ||
Řevnice | 20.55 | 20.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 20.58 | 20.59 | 2 | ||
Karlštejn | 21.02 | 21.03 | 1/2 | ||
Srbsko | 21.06 | 21.06 | |||
Beroun | 21.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci