Os 8862 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 18.10 | 2 | |||
Rostoklaty | 18.14 | 18.14 | |||
Tuklaty | 18.17 | 18.17 | |||
Úvaly | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 18.24 | 18.24 | |||
Praha-Běchovice střed | 18.27 | 18.27 | |||
Praha-Běchovice | 18.29 | 18.30 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 18.32 | 18.32 | |||
Praha-Kyje | 18.35 | 18.35 | |||
Praha-Libeň | 18.39 | 18.40 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.46 | 18.51 | 1 severní část/1 | ||
Praha-Smíchov | 18.57 | 18.58 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 19.05 | 19.05 | |||
Praha-Radotín | 19.09 | 19.09 | 2 | ||
Černošice | 19.14 | 19.14 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.16 | 19.17 | |||
Všenory | 19.19 | 19.20 | |||
Dobřichovice | 19.22 | 19.22 | 2 | ||
Řevnice | 19.25 | 19.26 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Karlštejn | 19.32 | 19.33 | 1/2 | ||
Srbsko | 19.36 | 19.36 | |||
Beroun | 19.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci