Os 8858 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 17.10 | 2 | |||
Rostoklaty | 17.14 | 17.14 | |||
Tuklaty | 17.17 | 17.17 | |||
Úvaly | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 17.24 | 17.24 | |||
Praha-Běchovice střed | 17.27 | 17.27 | |||
Praha-Běchovice | 17.29 | 17.30 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.32 | 17.32 | |||
Praha-Kyje | 17.35 | 17.35 | |||
Praha-Libeň | 17.39 | 17.40 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.46 | 17.51 | 1 severní část/1 | ||
Praha-Smíchov | 17.57 | 17.58 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.05 | 18.05 | |||
Praha-Radotín | 18.09 | 18.09 | 2 | ||
Černošice | 18.14 | 18.14 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.16 | 18.17 | |||
Všenory | 18.19 | 18.20 | |||
Dobřichovice | 18.22 | 18.22 | 2 | ||
Řevnice | 18.25 | 18.26 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.28 | 18.29 | 2 | ||
Karlštejn | 18.32 | 18.33 | 1/2 | ||
Srbsko | 18.36 | 18.36 | |||
Beroun | 18.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci