Os 8853 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.49 | 2 | |||
Srbsko | 15.54 | 15.54 | |||
Karlštejn | 15.57 | 15.57 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 16.01 | 16.01 | 1/4 | ||
Řevnice | 16.04 | 16.05 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 16.08 | 16.08 | 1/3 | ||
Všenory | 16.10 | 16.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.13 | 16.14 | |||
Černošice | 16.16 | 16.16 | |||
Praha-Radotín | 16.20 | 16.21 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 16.25 | 16.25 | |||
Praha-Smíchov | 16.34 | 16.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.43 | 16.47 | 3 severní část | ||
Praha-Libeň | 16.53 | 16.54 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.57 | 16.57 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.59 | 16.59 | |||
Praha-Běchovice | 17.02 | 17.03 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 17.04 | 17.04 | |||
Praha-Klánovice | 17.07 | 17.07 | |||
Úvaly | 17.12 | 17.13 | 1 vpravo | ||
Tuklaty | 17.16 | 17.16 | |||
Rostoklaty | 17.19 | 17.19 | |||
Český Brod | 17.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci