Os 8842 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.51 | 2 jižní část | |||
Praha-Smíchov | 13.57 | 13.58 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 14.05 | 14.05 | |||
Praha-Radotín | 14.09 | 14.09 | 2 | ||
Černošice | 14.14 | 14.14 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.16 | 14.17 | |||
Všenory | 14.19 | 14.20 | |||
Dobřichovice | 14.22 | 14.22 | 2 | ||
Řevnice | 14.25 | 14.26 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 14.28 | 14.29 | 2 | ||
Karlštejn | 14.32 | 14.33 | 1/2 | ||
Srbsko | 14.36 | 14.36 | |||
Beroun | 14.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci