Os 8837 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.49 | 2 | |||
Srbsko | 11.54 | 11.54 | |||
Karlštejn | 11.57 | 11.57 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 12.01 | 12.01 | 1/4 | ||
Řevnice | 12.04 | 12.05 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 12.08 | 12.08 | 1/3 | ||
Všenory | 12.10 | 12.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.13 | 12.14 | |||
Černošice | 12.16 | 12.16 | |||
Praha-Radotín | 12.20 | 12.21 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 12.25 | 12.25 | |||
Praha-Smíchov | 12.34 | 12.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.43 | 2 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci