R 883 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 193 + Apee139 + Bbdgmee236 + Bmz224 + 2xBdpee231 + Bee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.57 | 4 jižní část | |||
Praha-Libeň | 5.03 | 5.04 | 3 | ||
Kolín | 5.36 | 5.38 | 2 | ||
Přelouč | 5.52 | 5.53 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.02 | 6.07 | 4 | ||
Choceň | 6.24 | 6.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.36 | 6.36 | 1 | ||
Česká Třebová | 6.45 | 6.46 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.28 | 7.30 | II | ||
Přerov | 7.48 | 7.50 | 4 vlevo | ||
Hulín | 7.59 | 8.00 | 3/3 | ||
Otrokovice | 8.08 | 8.09 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.23 | 8.33 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 8.39 | 8.41 | 4 | ||
Uherský Brod | 8.57 | 9.04 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 9.08 | 9.09 | 2 | ||
Luhačovice | 9.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci