Os 8827 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 9.19 | 1 | |||
Srbsko | 9.24 | 9.24 | |||
Karlštejn | 9.27 | 9.27 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 9.31 | 9.31 | 1/4 | ||
Řevnice | 9.34 | 9.35 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 9.38 | 9.38 | 1/3 | ||
Všenory | 9.40 | 9.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 9.43 | 9.44 | |||
Černošice | 9.46 | 9.46 | |||
Praha-Radotín | 9.50 | 9.51 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 9.55 | 9.55 | |||
Praha-Smíchov | 10.04 | 10.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.13 | 2 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci