R 881 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 193 + Apee139 + Bbdgmee236 + Bmz224 + 2xBdpee231 + 3xBee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.53 | IV | |||
Přerov | 6.10 | 6.12 | 4 vlevo | ||
Hulín | 6.21 | 6.22 | 3/3 | ||
Otrokovice | 6.30 | 6.31 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.45 | 6.56 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 7.02 | 7.05 | 4 | ||
Uherský Brod | 7.22 | 7.23 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 7.27 | 7.28 | 2 | ||
Luhačovice | 7.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci