Vlak Os 8734 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 15.24 | 3 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 15.29 | 15.30 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 15.35 | 15.35 | |||
Hrdlořezy | 15.37 | 15.37 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 15.40 | 15.40 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 15.42 | 15.42 | 3 | ||
Majdalena | 15.47 | 15.48 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 15.51 | 15.51 | |||
Třeboň lázně | 15.58 | 15.58 | |||
Třeboň | 16.00 | 16.03 | 2 | ||
Lužnice | 16.08 | 16.08 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Frahelž | 16.16 | 16.16 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 16.20 | 16.20 | |||
Veselí nad Lužnicí | 16.25 | 2 |
jede v ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci